Od czego zacząć?

Jeżeli myślą Państwo o posiadaniu systemu inteligentnego budynku, to trafiliście we właściwe miejsce. Zachęcamy do zapoznania się z krokami jakie powinni Państwo wykonać w celu dobrego przygotowania się do realizacji systemu inteligentnego domu.

1.Rozmowa z profesjonalną firmą projektowo-wykonawczą

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać jest kontakt z firmą zajmującą się systemami automatyki budynku. Kontaktując się z nami klient otrzyma rzetelną informację na temat funkcjonalności oraz możliwości jakie system posiada. W naszej ofercie mamy wiele systemów inteligentnego budynku różniących się jakością, możliwościami i ceną.

2.Spotkanie

Często w czasie pierwszej rozmowy, która zazwyczaj jest rozmową telefoniczną można uzyskać tylko część informacji, dlatego zawsze warto zaaranżować spotkanie, w celu dokładniejszego omówienia tematu oraz zaprezentowania "na żywo" urządzeń do sterowania budynkiem.

3.Projekt

Spotkanie to także okazja do poczynienia pewnych ustaleń niezbędnych do wykonania projektu systemu inteligentnego domu. Bez sporządzenia takiej dokumentacji nie można prawidłowo i profesjonalnie wykonać systemu. Dobrze zaprojektowany system to bezpieczeństwo, funkcjonalność, oszczędność i komfort.

4.Okablowanie

Posiadając projekt jesteśmy gotowi do okablowania całego budynku.

5.Instalacja i uruchomienie

Posiadając gotowy projekt, przystępujemy do instalacji urządzeń i uruchomienia całego domu.