Systemy kina domowego

Oglądanie filmów w domu jeszcze nigdy nie było tak wspaniałym przeżyciem. Z nami przeniesiesz się w świat obrazów i dźwięków przekazywanych w najwyższej jakości. Parametry najnowszego sprzętu audio video sprawiają, że możemy oglądać filmy w jakości Full HD i 3D bez konieczności wychodzenia z domu.

Systemy multiroom

Multiroom to pojęcie wieloznaczne. Może dotyczyć dystrybucji zarówno dźwięku jak i obrazu do wielu pomieszczeń z jednego źródła, bądź wielu źródeł. Co raz częściej mówimy o systemach Multiroom w kontekście odtwarzania wybranej muzyki z jednego wybranego źródła dźwięku np. radio internetowe w wielu pomieszczeniach.

Projektory do sal kinowych

Jeżeli myślisz o profesjonalnym kinie domowym, to na pewno zastanawiałeś się drogi Czytelniku nad wyborem najlepszego projektora. ICOMFORT przygotuje profesjonalną aranżację pomieszczenia wraz z doborem odpowiednich urządzeń w tym projektora, aby klient mógł się cieszyć idealną jakością obrazu w jakości Full HD i 3D


Systemy wideokonferencyjne

Systemy audio video, to także urządzenia montowane w salach konferencyjnych, gdzie częstym sposobem komunikowania się ze światem są wideokonferencje wykorzystujące szybkie łącza internetowe, zestaw głośników wraz z mikrofonami, dedykowane ekrany oraz kamery.

Profesjonalna dystrybucja obrazu

Szeroka gama rozwiązań pozwalająca przesyłać obraz na dalekie odległości, rozdzielać jedno źródło obrazu na wiele odbiorników, także w jakości Full HD oraz 3D.